Video Fal nasıl çalışır?

Aşağıdaki adımları takip ederek hemen falınıza baktırabilirsiniz.
Uygulamayı açtığınızda ana ekrandaki mor kamera butonuna tıklayın. Böylece fal gönderme ekranına geçmiş olacaksınız. Bu ekrana ilk defa geçerken sizden erişim izinleri istenecektir.

Fal kayıt ekranında, isterseniz kütüphaneden daha önce çekilmiş videolarınızı seçebilir isterseniz de geri sayım butonuna basarak o an videonuzu çekebilirsiniz. 30 saniyeyi geçmeyecek bu videoda sizin enerjinizi yakalayabilmemiz için bize hayatınızdan bahsedebilir, sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Videonuzu kütüphaneden seçerseniz sonraki sayfada bunu düzenleyerek (gerekirse kısaltarak) “Devam Et” butonuna tıklıyorsunuz.

Videonuzu o an çekerseniz de yapmanız gereken tek şey “Devam Et” butonuna tıklamak.

Fal gönderme ekranına geldiğinizde Kullanıcı Adı, Cinsiyet ve Doğum Tarihini girerek cevabınızı ses kaydı olarak hangi uzunlukta almak istediğinize karar verip ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz ve falınızı gönderiyorsunuz.

Gelen fal yorumumu nasıl dinleyebilirim?

Telefonunuza gelen bildirimi açınca direkt olarak fal dinleme ekranına yönlendirilebilirsiniz. Fal dinleme ekranına uygulamayı açıp anasayfadaki cevaplanmış falınıza “Cevabı Dinle”ye tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Bu dinleme ekranında üstte sizin video olarak sormuş olduğunuz soruyu, altta ise gelen cevabı ses kaydı olarak bulabilirsiniz.

Kamera ve albüm erişimine nasıl izin verebilirim?

Erişimlere ilk kez fal kayıt ekranına geldiğinizde izin verebilirsiniz.

Daha sonra izin vermek isteyen IOS kullanıcıları telefonlarının Ayarlar-Gizlilik bölümünden Fotoğraflar adımından Video Fal uygulamasına fotoğraflara erişim hakkı verebilir.

Daha sonra izin vermek isteyen Android kullanıcıları telefonlarının Ayarlar- Uygulama Yöneticisi-Video Fal Uygulaması bölümünden İzinler kısmından gerekli erişim haklarını verebilir.

Fal yorumumu nasıl paylaşabilirim?

Fal dinleme ekranında “Falını Paylaş” butonu ile paylaşım ekranını açıp isteğe bağlı kişisel notunuzu düşerek farklı ağlarda paylaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemem alındı ama falımı gönderemedim ne yapmalıyım?

Anasayfaya gerip dönüp “Ödeme bekleniyor” yazan videoya tıkladığınızda fal gönderme ekranı tekrar açılacaktır. Burada hiçbir değişiklik yapmadan tekrar “Gönder” butonuna basabilirsiniz. İşleminiz bir daha ödeme alınmadan gerçekleşecektir.

Kayıtlı profil bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Profilim sekmesine girip sağ üst köşedeki “Düzenle” butonuna tıklayıp gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Eski fallarımı nasıl görebilirim?

Tüm fallarınızı anasayfada görebilirsiniz.